fbpx

Почесні Амбасадори Львова LIVE з Оперного театру

0 comment

Львівське конференц-бюро урочисто розпочало прийом заявок на звання Почесного Амбасадора Львова зі сцени Львівської національної опери. Разом з Почесними Амбасадорами Орестом Зубом, Юрієм Косенком, Нікодемом Щигловським, Оксаною Линів та міським головою Львова Андрієм Садовим розповідали про успіх Програми за 5 років, про виклики конференц-індустрії в часи пандемії, про орієнтацію галузі на національний ринок.

Міський голова анонсував про Програму дофінансування національних конференцій, які готові проводити свої заходи у Львові. Він заохотив податися на Програму на 2020-2022 роки, залучати міжнародних експертів, промоціювати Львів у професійних колах, спільно підтримати конференц-індустрію міста.

Амбасадори під час прямого ефіру говорили про події, які їм вдалося залучити до Львова, про організацію онлайн-заходів про культурні акції, які притягують ділових туристів, про відновлення авіасполучень до Львова, що дасть можливість збільшити потік бізнес-туристів. 

Юрій Косенко –  заступник директора з зовнішньоекономічних зв’язків та міжнародної наукової інтеграції ДНДКІ ветеринарних препаратів та кормових добавок, доктор біологічних наук розказував, як запросив до Львова конгрес Європейської Асоціації Ветеринарної Фармакології та Токсикології. Процес був тривалий. Складався з багатьох етапів: подача заявки, промоція її серед інших європейських місту Вроцлаві, підтримка міської влади, організація оглядового туру для президента асоціації. Остаточне рішення прийняли після ознайомлення з конференц-можливостями Львова. На офіційному сайті керівництво асоціації оголосило, що Львів обраний містом наступного конгресу у 2021 році. А це ознайчає, що до Львова приїдуть 500 науковців для обміну ідеями та досвідом, презентації комплексних наукових програм. Також в рамках події протягом одного дня міжнародні гості читатимуть безкоштовні лекції для студентів. 

Орест Зубмандрівник, блогер, онлайн-підприємець ділився досвідом проведення бізнесових подій у Львові, розповідав про економічний ефект для локального середовища. Онлайн-підприємець заохочував не відміняти подій, а переходити в онлайн. З цього приводу розробив гайд “Як провести вебінар”, де детально описав всі кроки організації онлайн-заходу. 

Нікодем Щигловський –  голова ради директорів SIA Baltic Aviation Support розповідав про кризу в авіагалузі, про втрати авіакомпаній від зменшення кількості ділових туристів. Він наголосив, що останній роки Львів був серед лідерів в івент-індустрії України. Так само і львівське летовище лідирувало у збільшенні пасажиропотоку серед інших аеропортів України. Карантин завдав великих збитків. Але є і позитивні моменти. Під час карантину у Львівському аеропорту з’явилися карго перевезення, яких до того часу не було. 

Оксана Линів, всесвітньо відома диригентка, арт-директор міжнародного фестивалю класичної музики LvivMozArt, засновниця та головна  диригентка молодіжного симфонічного оркестру України “YsOU” загадувала про успіх фестивалю LvivMozArt у 2019 році. Тоді Львів відвідало 630 учасників з 13 країн світу, провідні медіа писали про захід, тисячі музичних туристів завітали на різні локації фестивалю, музичні критики позитивно відгукнулися про місто та організацію події. Вона зазначила, що сьогодні карантин важко переживає саме культурна та івент- індустрія, адже проводити масові події заборонено, і невідомо, коли ситуація зміниться. Проте, варто шукати позитивні моменти. Львів вже має гарний бекграунд. Про місто і фестиваль знають. Його включають в різноманітні організації, асоціації, серед яких European Mozart Ways, до якої входять лише 10 країн світу.

Нагадуємо, що подача заявок на звання Почесного Амбасадора Львова 2020-2022 триває до 30 вересня.

Поширити: