fbpx

Андрій Базилевич, Почесний Амбасадор Львова, організував конгрес лікарських товариств

Comments Off on Андрій Базилевич, Почесний Амбасадор Львова, організував конгрес лікарських товариств

1-3 жовтня 2020 року у Львові відбувся XVIII Конґресі СФУЛТ – Світової Федерації Українських Лікарських Товариств. Відкриття Конґресу пройшло в дзеркальній залі Львівської Опери 1 жовтня. Саме цього дня 110 літ тому у 1910 році було засноване Українське Лікарське Товариство у Львові. Сьогодні його очолює Почесний Амбасадор Львова Андрій Базилевич. 

Цього року конґрес пройшов у віддаленому форматі (дистанційно зі Львова та інших міст світу – Києва, Одеси, Нью-Йорку, Торонто, Лондону, Барселони, Сіднею). Протягом трьох днів близько 700 лікарів з України і українських лікарів з 10 країн світу взяли участь у 14 симпозіумах конґресу.

Світової Федерації Українських Лікарських Товариств (СФУЛТ) – єдина у світі українська лікарська громадська організація міждержавного значення, що історично постала на теренах зарубіжжя.

СФУЛТ було створено у 1977 році за ініціативи українського лікарського товариства Північної Америки (УЛТ ПА), яке з 1950 року об’єднує лікарів США і Канади. Її метою є об’єднання лікарів світу — вихідців з України задля служіння на благо своєї батьківщини і на користь українських лікарів, які були вимушені жити за кордоном. На сьогодні осередки СФУЛТ є у Північній Америці (США і Канада), Бразилії, Німеччині, Великій Британії, Франції, Болгарії, Словаччині, Чехії, Польщі, Росії, Австралії, Австрії, ще в ряді країн іде процес організації товариств.

 

Поширити: