fbpx

Андрій Базилевич, Почесний Амбасадор Львова, організував конгрес лікарських товариств

Андрій Базилевич, Почесний Амбасадор Львова, організував конгрес лікарських товариств Коментарі Вимкнено до Андрій Базилевич, Почесний Амбасадор Львова, організував конгрес лікарських товариств

1-3 жовтня 2020 року у Львові відбувся XVIII Конґресі СФУЛТ – Світової Федерації Українських Лікарських Товариств. Відкриття Конґресу пройшло в дзеркальній залі Львівської Опери 1 жовтня. Саме цього дня 110 літ тому у 1910 році було засноване Українське Лікарське Товариство у Львові. Сьогодні його очолює Почесний Амбасадор Львова Андрій Базилевич. 

Цього року конґрес пройшов у віддаленому форматі (дистанційно зі Львова та інших міст світу – Києва, Одеси, Нью-Йорку, Торонто, Лондону, Барселони, Сіднею). Протягом трьох днів близько 700 лікарів з України і українських лікарів з 10 країн світу взяли участь у 14 симпозіумах конґресу.

Світової Федерації Українських Лікарських Товариств (СФУЛТ) – єдина у світі українська лікарська громадська організація міждержавного значення, що історично постала на теренах зарубіжжя.

СФУЛТ було створено у 1977 році за ініціативи українського лікарського товариства Північної Америки (УЛТ ПА), яке з 1950 року об’єднує лікарів США і Канади. Її метою є об’єднання лікарів світу — вихідців з України задля служіння на благо своєї батьківщини і на користь українських лікарів, які були вимушені жити за кордоном. На сьогодні осередки СФУЛТ є у Північній Америці (США і Канада), Бразилії, Німеччині, Великій Британії, Франції, Болгарії, Словаччині, Чехії, Польщі, Росії, Австралії, Австрії, ще в ряді країн іде процес організації товариств.

 

Поширити: