fbpx

Ірина Сенюта, Почесна Амбасадорка Львова, стала юридичним експертом ОБСЄ

Ірина Сенюта, Почесна Амбасадорка Львова, стала юридичним експертом ОБСЄ Коментарі Вимкнено до Ірина Сенюта, Почесна Амбасадорка Львова, стала юридичним експертом ОБСЄ

За результатами конкурсу Почесна Амбасадорка Львова Ірина Сенюта була обрана юридичним радником – експертом у проєкті ОБСЄ “Гармонізація існуючих українських нормативних актів щодо біологічної безпеки та біологічного захисту за міжнародними стандартами”.

У межах проєкту пані Ірина працюватиме над  актом – проєкту Закону про біологічну безпеку та біологічний захист. Проєкт Закону створюватиметься у межах Стратегії забезпечення біологічної безпеки та біологічного захисту за принципом “єдиного здоров’я” до 2025 року, схваленої Розпорядженням КМУ від 27.11.2019 #1416-р.

Охорона життя і здоров’я людей і тварин, запобігання поширенню небезпечних інфекційних хвороб, своєчасна протидія інфекційним хворобам особливо в умовах пандемічного сьогоднння гостро актуалізує тематику, і Закон може стати належним нормативним обрамлення сфери біологічної безпеки і біологічного захисту в Україні.

Поширити: