fbpx

Львів виграв право на проведення The Wilhelm Bernhard’s workshop

Львів виграв право на проведення The Wilhelm Bernhard’s workshop 0 comment

21-25 червня 2021 року Львів прийматиме гостей 27 семінару Вільгема Бернхарда. Львівське конференц-бюро спільно з Романом Лесиком – почесним амбасадором Львова виборили право на проведення конференції.  На мультидисциплінарній зустрічі вчені представлятимуть наукові підходи, що використвуються в дослідженях структури, функції та зв’язків клітинного ядра.

Семінар Вільгема Бернхарда – це найстаріша міжнародна конференція, присвячена проблемам функціонування ядра еукаріотичної клітини, яка відбувається кожних два роки у різних країнах світу.

Організатори приділяють особливу увагу запрошенню на конференцію молодих дослідників. Міжнародний комітет складається з провідних світових фахівців у галузі дослідження клітинного ядра.

Подія відбуватиметься у Львові вперше і має на меті дати молодим вченим можливість представляти свої дослідження в колі компетентних науковців. Головним ініціатором проведенння заходу у місті Лева був Почесний Амбасадор Львова Роман Лесик –український хімік-фармацевт, доктор фармацевтичних наук, професор кафедри фармацевтичної, органічної і біоорганічної хімії, декан фармацевтичного факультету.

Вільгельм Бернхард – відомий швейцарський вчений, який у 1968 році започаткував серію семінарів про ядро клітини.

Поширити: