fbpx

Мирон Угрин, Почесний Амбасадор Львова, взяв участь у медичному конгресі

Мирон Угрин, Почесний Амбасадор Львова, взяв участь у медичному конгресі Коментарі Вимкнено до Мирон Угрин, Почесний Амбасадор Львова, взяв участь у медичному конгресі

3 грудня у Львові відбулася міжнародна медична конференція “Сучасні аспекти черепно-щелепно-лицевої хірургії”. Почесний Амбасадор Львова Мирон Угрин ділився своїм професійним досвідом з 200 учасниками конференції.

Під час події спікери розповідали про надання допомоги пораненим у щелепно-лицеву ділянку у воєнний час, ділилися досягненнями реконструктивної хірургії і травматології щелепно-лицевої ділянки, розказували про організацію системи забезпечення відділень щелепно-лицевої хірургії військових та комунальних шпиталів засобами металоостеосинтезу, обмінювалися досвідом щодо застосування КПКТ в діагностиці вроджених та набутих дефектів щелепно-лицевої ділянки, впровадження 3D-друку та виготовлення пацієнт-специфічних імплантатів для реабілітації пацієнтів з травматичними пошкодженнями кісток лицевого скелета. 

У конференції взяли участь іноземні спеціалісти з Франції, Бельгії, Польщі та України. Паралельно з лекціями відбулася виставка медичного обладнання та технологій.

Поширити: