fbpx

Мирослава Новосільська, Почесна Амбасадорка Львова, організувала II конгрес хірургічного відновлення волосся у Львові

Мирослава Новосільська, Почесна Амбасадорка Львова, організувала II конгрес хірургічного відновлення волосся у Львові Коментарі Вимкнено до Мирослава Новосільська, Почесна Амбасадорка Львова, організувала II конгрес хірургічного відновлення волосся у Львові

Президент Української асоціації хірургічного відновлення волосся Мирослава Новосільська організувала другий міжнародний конгрес. До Львова приїхали експерти в галузі трихології, дерматології, хірургії, гінекології, трансплантації волосся з 12 країн світу: Єгипет, Туреччина, Аргентина, Іспанія, Греція, ОАЕ, Україна, Франція, Індія, Польща, Німеччина, Грузія. 

Спікери представляли останні розробки в галузі трихології, мікропігментації та трансплантології, ділилися інноваційними методами та знаннями щодо відновлення волосся. Актуальною темою для обговорення було відновлення волосся після коронавірусної хвороби. На лекціях та практичних заняттях 100 лікарів з усіх куточків України шукали комплексні підходи до вирішення проблеми випадіння волосся.

Чимало доповідачів конгресу, учасників вперше побували у Львові. Вони відкрили для себе місто, його конференц-можливості, а головне – українських лікарів, які готові підвищувати свою кваліфікацію, брати участь в освітніх заходах, і, звісно, ділитися своїми напрацюванням. 

Привітати міжнародних гостей завітав заступник міського голови з економічного розвитку Андрій Москаленко та директор Львівського конференц-бюро Андрій Павлів.  

«Сьогодні маєм такий дуже важливий день, адже тут зібралось дуже багато поважних людей. Дякую вам за чудову організацію, за те, що в такий справді невизначений час ви збираєтесь, проводите такі важливі події, показуєте, що треба робити. Це справді заслуговує на повагу.

Дуже важливо, що отак зібравшись разом з міжнародними спікерами ми думаємо, як творити нові змісти, як творити нові контенти. Це та річ, яка сьогодні дуже потрібна. Тому від міста вам велика подяка. І бажаю дуже плідного і продуктивного дня», — сказав Андрій Москаленко

Вперше за довгий період карантину, великі офлайн події починають відновлюватися у місті. Міжнародні експерти готові відвідувати Україну, дотримуючись всіх карантинних вимог. 

«Багато спікерів, незважаючи на все, прилетіли до нас. Прилетіли щасливі, тому що можна поспілкуватися в живу, ми створили для цього нереально круту міжнародну платформу, для того, щоб українські лікарі здобули той досвід, передовий досвід, який є в цілому світі»,

– розповіла президентка Української Асоціації Хірургічного Відновлення Волосся Мирослава Новосільска.

Всі втомилися від онлайн-подій, хочуть живого спілкування, неформальних зустрічей, адже конференції – це не тільки про контент, а й про нетворкінг. 

«Коли лікар Мирослава запитала мене, запросила мене на зустріч, я задав одне питання: «Це буде черговий вебінар чи це буде живий з’їзд?» Вона сказала: «Живий з’їзд». І я кажу: «Добре, після одного року ізоляції через пандемію настав час поїхати в Україну на першу за рік живу зустріч», – поділився трансплантолог волосся з Греції Векріс Анастасіон.

Другий конгрес став унікальною платформою для обговорення та обміну думками між дослідниками та  клініцистами, він об’єднав провідних фахівців, дав поштовх до нових ідей, проектів, мотивув розвиватися все більше. 

Поширити: