fbpx

Оксана Линів, Почесна Амбасадорка Львова, стане першою жінкою дирегенткою на Байройтському фестивалі

Оксана Линів, Почесна Амбасадорка Львова, стане першою жінкою дирегенткою на Байройтському фестивалі Коментарі Вимкнено до Оксана Линів, Почесна Амбасадорка Львова, стане першою жінкою дирегенткою на Байройтському фестивалі
Оксана Линів, інтернаціональна диригентка, засновниця та арт-директорка фестивалю LvivMozArt стане першою жінкою-диригентом в історії найпрестижнішого Оперного фестивалю світу – фестивалю Вагнера в Байройті, з новою постановкою «Летючого Голандця» до відкриття фестивалю у 2021 році. 
За 145 років існування за пультом найпрестижнішого оперного фестивалю світу стояло 92 чоловіків, починаючи від самого Вагнера, але такої честі ще не випадало жодній жінці-диригентці.
Керівниця фестивалю і правнучка композитора Катаріна Вагнер до останнього тримала в таємниці ім’я диригентки, як головну оперну інтригу року, яка є революційним прецендетном зламу гендерних стереотипів та знаком великого визнання.
“Ріхард Вагнер написав для жінок важливі та визначальні ролі у своїх операх та зобразив їх надзвичайно емансипованими. Ось чому, я думаю, він би пишався тим, що майже через 140 років після його смерті жінка вперше втілить в життя його чудову музику”, – сказала Оксана Линів в коментарі DW.
Поширити: