fbpx

Павло Шеремета, Почесний Амбасадор Львова, обраний до Правління міжнародної організації

Павло Шеремета, Почесний Амбасадор Львова, обраний до Правління міжнародної організації Коментарі Вимкнено до Павло Шеремета, Почесний Амбасадор Львова, обраний до Правління міжнародної організації
Трансперенсі Інтернешнл Україна – акредитований представник глобального руху Transparency International, що комплексно підходить до розробки і впровадження змін задля зниження рівня корупції, оголосила новий склад Правління. До ньогго увійшов Почесний Амбасадор Львова – Павло Шеремета.
На конкурс з відбору кандидатів сім кандидатів подали свої резюме та опис власного бачення розвитку ТІ Україна. Переможців обрали шляхом таємного голосування членів організації на черговій Конференції членів організації, яка відбулась 5 грудня.
Ними стали Андрій Вишневський, Андрій Рождественський, Меттью С. Стівенсон, Таня Хаванська та Павло Шеремета

Правління TІ Україна — керівний орган організації, який обирається Конференцією членів громадської організації терміном на два роки, за рішенням Конференції складається із п’яти осіб. Правління розглядає та затверджує напрямки діяльності організації, щорічний бюджет та робочий план, ухвалює програмні документи. Повністю повноваження та обов’язки Правління ТІ Україна викладені у Статуті організації.

Павло Шеремета — менеджер-економіст, засновник Києво-Могилянської бізнес-школи (KMBS), колишній президент Київської школи економіки. У 2014 році був Міністром економічного розвитку і торгівлі України. Має досвід роботи у Наглядових Радах низки українських і міжнародних організацій у приватному і громадському секторах.

Детальніше тут

 

 

Поширити: