fbpx

Роман Кізима, Почесний Амбасадор Львова, взяв участь у зібранні світового альянсу лікарні Святого Юди

Роман Кізима, Почесний Амбасадор Львова, взяв участь у зібранні світового альянсу лікарні Святого Юди Коментарі Вимкнено до Роман Кізима, Почесний Амбасадор Львова, взяв участь у зібранні світового альянсу лікарні Святого Юди
10-11 грудня відбулося віртуальне скликання світого альянсу лікарні Святого Юди, що розташована у США. Роман Кізима виступив представником України, Східної Європи і Азії у дискусії перед сотнями міжнародних експертів. 
700 учасників з 70 країн  обговорювали нові практики лікування онкологічних захворювань у дітей.
St. Jude Global Alliance створює можливості клінічним групам, дослідникам, політикам та іншим людям з усього світу співпрацювати, спілкуватися і обмінюватися ресурсами і досвідом для підтримки спільної мети підвищення виживаності дітей, хворих на рак.
Роман Кізима – дитячий онколог консультативної поліклініки та відділення хірургії КНПЛОР ЗУСДМЦ, експерт постійної робочої групи МОЗ України з питань профільного супроводу державних закупівель за напрямком «Централізована закупівля лікарських засобів та виробів медичного призначення для лікування дітей, хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання», експерт комісії МОЗ України з питань направлення на лікування за кордон;  член української асоціації дитячої паліативної допомоги, дійсний член світової асоціації дитячих онкологів SIOP, а також член EurADO/St Jude Global – Євразійського альянсу дитячих онкологів програми ST Jude Global SIOP.
Поширити: