fbpx

Роман Лесик, Почесний Амбасадор Львова, оголосив переможців премій для науковців

Роман Лесик, Почесний Амбасадор Львова, оголосив переможців премій для науковців Коментарі Вимкнено до Роман Лесик, Почесний Амбасадор Львова, оголосив переможців премій для науковців

Конкурсна комісія з відбору лауреатів премій обласної державної адміністрації та обласної ради визначилась із переможцями серед науковців, які взяли участь у конкурсі. Головою конкурсної комісії було обрано Почесного Амбасадора Львова Романа Лесика. 
Конкурс стартував на початку вересня, відтак на розгляд комісії надійшло 310 заявок. Торік таких заявок було вдвічі менше. Комісія, як і торік, формувала рейтинг за чіткими критеріями.

«Ми врахували всі наукометричні показники, аби визначити переможців. Тобто враховувався індекс Гірша за сумою по базі даних Scopus і по Scholar.  Другий показник продемонстрував як той чи інших науковець публікувався попереднього року, відповідно враховувався сумарний імпакт-фактор видань. І третій показник – вік номінанта, аби зрівноважити бали й дати можливість конкурувати молодим науковцям, в яких природно індекс Гірша не міг бути високий. Ми зберігаємо рівновагу, адже використовували сумарний показник, і це дозволило нам збалансовано підходити до різних спеціальностей. Є певні компетенції науковців, які вони мають використовувати. Можна впевнено сказати: завдяки цьому конкурсу піднялась біометрика української науки», – наголосив голова конкурсної комісії Роман Лесик.

За матеріалами ЛОДА

Поширити: