fbpx

Роман Лесик, Почесний Амбасадор Львова, отримав фінансування для міжнародного проекту

Роман Лесик, Почесний Амбасадор Львова, отримав фінансування для міжнародного проекту Коментарі Вимкнено до Роман Лесик, Почесний Амбасадор Львова, отримав фінансування для міжнародного проекту

Польське національне агентство з питань академічного обміну (NAWA) надало грант ЛНМУ ім. Данила Галицького на реалізацію наукового проекту «Моноклональні антитіла в поєднанні з похідними тіазолідинону як сучасна протиракова стратегія». Керуватиме проектом професор кафедри фармацевтичної, органічної і біоорганічної хімії, Почесний Амбасадор Львова Роман Лесик.  У партнерстві грант також отримав Медичний університет Білостоці (Польща).

Проект є міждисциплінарним і передбачає співпрацю команд у галузі органічної та медичної хімії, біотехнології та молекулярної біології. Після завершення проекту будуть зроблені спроби комерціалізувати результати досліджень шляхом отримання патентів та налагодження співпраці з фармацевтичними компаніями.

Проект передусім дозволить закупити необхідні реактиви та невелике лабораторне обладнання, покривши витрати на мобільність у формі робочих візитів, дослідницьких симпозіумів та поїздок на міжнародні конференції, гонорар та інші витрати, необхідні для належної реалізації проекту.

З польського боку в проекті братимуть участь дві кафедри Медичного Університету в Білостоці – кафедра біотехнології ( керівник – професор Анна Белявська) і кафедра синтезу та технології лікарських засобів (керівник – професор Кшиштоф Белявський).

Поширити: