fbpx

Олександр Фільц, Почесний Амбасадор Львова, став ініціатором першого концерту на території психіатричної лікарні

Олександр Фільц, Почесний Амбасадор Львова, став ініціатором першого концерту на території психіатричної лікарні 0 comment

За ініціативи Почесного Амбасадора Львова Олександра Фільца та підтримки Львівської міської Ради у Львові вперше на території психіатричної лікарні провели концерт «Розуміємо, приймаємо, діємо».  В рамках відзначення Дня психічного здоров’я академічний симфонічний оркестр «ІNSO-Львів» виконав твори світового класика, основоположника класичної музики Вольфганга Амадея Моцарта.

“Всесвітній день психічного здоров’я, а тому є нагода зіграти концерт класичної музики на території психлікарні для пацієнтів. Це не перший раз, коли ми в цей день робимо у Львові якісь унікальні акції. Але ця особлива, бо тут багато зібралося в одне: це мистецтво, бажання бути разом та добровільне об’єднання спільноти, фахівців і влади”, — коментує концерт на території Львівської обласної психіатричної лікарні  український психотерапевт, завідувач кафедри психіатрії та психотерапії факультету післядипломної освіти ЛНМУ імені Данила Галицького – Олександр Фільц. 

Поширити: