fbpx

Знайомтесь! Андрій Наконечний – Почесний Амбасадор Львова!

Знайомтесь! Андрій Наконечний – Почесний Амбасадор Львова! 0 comment

Продовжуємо ближче знайомство з новообраними Почесними Амбасадорами Львова 2019-2021.  Радо розповідаємо про тих, хто своєю працею, авторитетом, знаннями промоціює місто на національній та світовій арені. Представляємо проректора з наукової роботи Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, доктора медичних наук, професора кафедри дитячої хірургії  – Андрія Наконечного. 

seasonal-conference-chart-6

Пан Андрій член президії Всеукраїнської асоціації дитячих хірургів, член Європейської асоціації дитячих хірургів. Він часто бере участь у національних та міжнародних конференціях як спікер. 

З 2015 року активний організатор медичних конференцій у Львові. Зокрема, канадсько-української міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання дитячої урології», науково-практичної конференції «Сучасні технології в дитячій хірургії. Основи пластичної та мініінвазивної хірургії у дітей».

У 2019 році провів 12-ий навчальний курс Європейської асоціації дитячих хірургів (EUPSA) з дитячої хірургії для країн Центральної та Східної Європи «Мініінвазивна та неонатальна хірургія».

may-ster-klas-1024x280

 

 

 

 

 

 

 

 

Знайомтесь ближче з справжнім професіоналом своєї справи, який 35 років працює у медицині, Анрієм Наконечним у коротенькому проморолику.

 

Поширити: