fbpx

Знайомтесь! Роман Кізима – Почесний Амбасадор Львова

Знайомтесь! Роман Кізима – Почесний Амбасадор Львова 0 comment

До компанії Почесних Амбасадорів Львова на 5-й ювілейні Галі Почесних Амбасадорів приєднався ще один лікар. Команда Львівського конференц-бюро радо розповідає більше про новообраного Почесного Амбасадора, дитячого онколога консультативної поліклініки та відділення хірургії у  Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі – Романа Кізиму.

Пан Роман працює з хіміотерапією злоякісних пухлин, консервативним лікування пухлин головного мозку, симптоматичною терапією цитопенічних станів, паліативною терапією.

Він експерт постійної робочої групи МОЗ України з питань профільного супроводу державних закупівель за напрямком «Централізована закупівля лікарських засобів та виробів медичного призначення для лікування дітей, хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання», експерт комісії МОЗ України з питань направлення на лікування за кордон;  член української асоціації дитячої паліативної допомоги, дійсний член світової асоціації дитячих онкологів SIOP,  а також член EurADO/St Jude Global – Євразійського альянсу дитячих онкологів програми ST Jude Global SIOP.

Роман Кізима активний учасник медичних конференцій, практичних семінарів, навчальних програм в Україна та за її межами. Він також займається організацією  конференцій в Україні. Зокрема, був співорганізатором ювілейної конференції до 25-річчя ЗУСДМЦ, що відбувалася у Львові у 2015 році, в якій взяли участь 150 осіб.  Також був організатором міжнародного семінару SickKids з дитячої онкології та нейроонкології;

Знайомтесь блжче з справжнім професіоналом своєї справи, який рятує життя маленьких пацієнтів, Романом Кізимою.

 

Поширити: