fbpx

Гала Почесних Амбасадорів Львова – 2020

Гала Почесних Амбасадорів Львова – 2020 Коментарі Вимкнено до Гала Почесних Амбасадорів Львова – 2020

16 жовтня відбулася 6-та Гала Почесних Амбасадорів Львова. На урочистій церемонії міський голова Андрій Садовий вручив відзнаки 9-м новообраним Амбасадорам.

До Почесних Амбасадорів Львова приєдналися лікарі, науковці, культурні та освітні діячі, які протягом багатьох років організовували у Львові конференції, симпозіуми, конгреси, презентували місто в професійних колах на національному та міжнародному рівні.

 

Так, цьогоріч Почесними Амбасадорами Львова на 2020 – 2022 роки стали:

  • МИРОСЛАВА НОВОСІЛЬСЬКА – кандидатка медичних наук, дерматолог-онколог, засновниця Клініки естетичної медицини Мирослави Новосільської;
  • ОЛЕГ ЯСЬКІВ – доктор технічних наук, старший науковий співробітник, проректор з науки, директор Центру Шептицького, Український католицький університет, голова правління аналітичного центру «Європейський діалог», куратор;
  • ТАРАС БАНАХ – професор кафедри алгебри, топології і основ математики Львівського національного університету імені Івана Франка;
  • АНДРІЙ КУЗИК – кандидат медичних наук, доцент, завідувач кафедри дитячої хірургії Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького;
  • НАЗАР ПОДОЛЬЧАК – доктор економічних наук, професор, керівник Tech StartUp School Національного Університету «Львівська Політехніка»;
  • ЮРІЙ ГОЛОВАЧ – доктор фізико-математичних наук, професор, завідувач відділу статистичної теорії конденсованих систем Інституту фізики конденсованих систем НАН України;
  • ГРИГОРІЙ КИЯК – кандидат медичних наук, лікар-терапевт кардіологічного відділення у Westpfalz Klinikum;
  • ОЛЬГА МУХА – кандидатка філософських наук, доцентка, дослідниця; менеджерка культури та кураторка координаторка Конґресів, комітетів та нових центрів PEN International;
  • ВАЛЕНТИНА ЧОП’ЯК – доктор медичний наук, професор, заслужена лікарка України, завідувачка кафедри клінічної імунології та алергології Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

Завдяки вам Львів стає класним 

Андрій Садовий подякував Амбасадорам за їхню активну роботу, за те, що вони залучають до Львова експертів, які об’єднують навколо себе мудрих людей, і тим самим приносять користь громаді.

Крім офіційної відзнаки мер міста надав кожному Амбасадору сертифікат на 25 тис грн для проведення конференції у Львові у 2021 році.

Львів завжди був першим серед інших міст України.

Гостьовим спікером заходу був Євген Глібовицький – засновник експерної компанії pro.movа, член Несторівської групи, член наглядової ради Суспільного мовлення.

Він звернув увагу, як Львів змінювався з 90-х років і до сьогодні, як активна громада розробляла і втілювала на науковій основі стратегії, які дали результат.

Євген Глібовицький зауважив, що Львів завжди був першим серед інших міст України. Він першим пропонував новітні рішення, цікаві підходи, європейські політичні орієнтири. На початку 90-х цього не розуміли, але вже в 2010 році ідеї Львова стали мейнстримом.

Тенденції в Україні свідчать, що люди будуть обирати місто, орієнтуючись на якість життя, соціальну перспективу, розвинену культуру. Львів має переваги, адже зробив величезний поступ, щоб утримувати молодих людей. Львів включив мешканців в життя громади, переконав, що у місті є перспектива, що є сенс затриматися.

Пан Євген додав, що Унівська група ще раніше у своїх стратегіях бачила Львів містом, що дає можливості, формує цінності, має високу якість життя. Львівська громада зробили величезний крок вперед, але треба ще більше. І тоді Львів буде менше відчувати кризу.

 Пакет підтримки конференцій у Львові у 2021 році

Під час заходу заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко, нагадав, що останні роки конференц-індустрія Львова показувала позитивну динаміку. У 2019 році відбулося 812 конференцій, що в два рази більше ніж у 2018. Одна міжнародна конференція, яка відбувається у місті, генерує економічний ефект малому та середньому бізнесу, близько 6 млн грн. Андрій Москаленко, зауважив, що оцінюється не тільки фінансові переваги, а й додана вартість кожної конференц-події. Мова про розвиток науки, освіти, медицини, про впровадження нових дослідження, започаткування цікавих проектів. За всім цим стоять люди, їхні знання, компетентність та нові можливості для громади і міста.

Заступник міського голови наголосив, що такі речі в фокусі уваги міської влади. І саме тому, місто спільно з конференц-бюро ініціювали Пакет підтримки, який включає фінансову, експертну та  інформаційну допомогу в організації національних та міжнародних конференцій у Львові у 2021 році. Для його реалізації буде виділено 1 мільйон гривень.

Праця Амбасадорів – це Інтелектуальні інвестиції у розвиток міста 

На Галі директор Львівського конференц-бюро Андрій Павлів презентував діяльність Програми Почесних Амбасадорів з 2015 року, розповів сфери діяльності Амбасадорів, спільно реалізовані проекти, навіть в період пандемії. Він наголосив про пріоритетні напрямки роботи на наступні роки, а саме про запрошення та проведення конференц-подій національного масштабу.

Андрій Павлів також розказав про підтримку онлайн-конференцій. Розуміючи виклики часу, команда Львівського конференц-бюро підготувала офлайн студію. Нею вже скористалися Амбасадори для проведення онлайн-подій.

Львівське конференц-бюро є засновником Програми Почесних Амбасадорів Львова.

З 2015 року координує співпрацю з Амбасадорами, яких обирає спеціальна комісія. Команда бюро допомагає Амбасадорам залучати та проводити конфренції у Львові, запрошувати до міста світових експертів для наукових, бізнесових подій, промоціювати Львів на міжнародних, національних подіях та у вузьких професійних середовищах, розвивати та промоціювати сфери діяльності Амбасадорів.

Більше фото з події за посиланням.

Переглянути пряму трансляцію можна тут.

Поширити: