Почесні Амбасадори Львова – це люди, які, використовуючи свої авторитет і професійні знання, сприяють міжнародній промоції Львова як достойного міста для проведення заходів ділової гостинності. Звання надається на 2 роки. 16 жовтня нові Почесні Амбасадори отримали свої відзнаки. Засновником програми є Львівське конференц-бюро. Яким буде пост-карантиннй бізнес-туризм і як новообрані Амбасадори сприятимуть його розвитку, читайте в матеріалі «PIA-Львів». В сьомій частині – запис спілкування з Почесним Амбасадором Львова – ОЛЕГОМ ЯСЬКІВОМ.
Олег Яськів – доктор технічних наук, старший науковий співробітник, проректор з науки, директор Центру Шептицького, голова правління аналітичного центру «Європейський діалог».
Життя неможливо зупинити навіть епідеміями. Карантин закінчиться, і ми вже готуємо наступні конференції у живому режим!Одна з таких, перенесена з вересня 2020 року, відбудеться у вересні 2021 року у Львові і гоститиме півсотні гостей з провідних богословських бібліотек Європи. Центр Шептицького поступово повертається до активної діяльності, розширюючи публічний лекторій та запрошуючи камерні театри до вистав з глядачами. Ми намагаємося своїми онлайн-активностями залишатися привабливим місцем для інтелектуалів, вірячи, що наші глядачі стануть по карантині слухачами. Вже навіть зараз, позаяк університет працює у змішаному режимі, приймаємо невеликі делегації гостей міста з дотримання епідеміологічних вимог. Це працює на розширення аудиторії, яка невдовзі повернеться до Центру Шептицького і Львова з великими проектами.
Важливо продовжувати налагоджувати кроссектоoральні та міжінституційні зв’язки. Цьому не перешкоджає карантин, а після його завершення такі зв’язки дозволяють швидко розгорнути конференційну та культурну діяльність. Український католицький університет проводив десятки конференцій щороку. Карантин змінив наші плани, але впевнений – після його завершення ми матимемо ренесанс публічних професійних подій у Центрі Шептицького.
Впевнений, що туристична індустрія в Україні буде розвиватися, Темп її розвитку задає вже віддавна Львів. У ближчому майбутньому у Львова не буде конкурентів на внутрішньо-українському ринку. Думаю, внутрішній туризм все ще переважатиме iноземний, але не вбачаю в цьому проблеми, оскільки після карантину все більше українців хочуть доступно подорожувати. Тож Львів буде найкращим варіантом. Маю відчуття, що, вслід за звичайними туристами, Львів зможе привабити більше професійних конференцій і форумів. Цей процес уже розпочався, а після карантину матиме стрімке продовження, оскільки ресурсно наше місто цілком конкурентне з європейськими містами.
Автор: Галина Козар-Щаслива