fbpx

Ірина Ключковська, Почесна Амбасадорка Львова, організувала школу україністики

Ірина Ключковська, Почесна Амбасадорка Львова, організувала школу україністики Коментарі Вимкнено до Ірина Ключковська, Почесна Амбасадорка Львова, організувала школу україністики

З 19 липня по 1 серпня відбулася ХV Міжнародна школа україністики «Крок до України» в режимі онлайн! Ініціаторка школи – Почесна Амбасадорка Львова Ірина Ключковська. 

Міжнародна літня школа україністики «Крок до України» організована Міжнародним інститутом освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка». Цьогоріч учасниками школи стали представники української діаспори, іноземці з 9 країн світу. Двотижнева програма передбачала інтенсивний курс української мови та культурно-освітню програму (екскурсії, тренінги з народознавства, перегляд українських фільмів, відвідування театрів та музеїв, виїзна мандрівка на Закарпаття та інші цікаві заходи та квести.

Директор Львівського конференц-бюро взяв участь у дискусійному клубі школи. Андрій Павлів розповів студентам про конференц-індустрію Львова, діловий туризм, діяльність Львівського конференц-бюро та його програмами: «Львів науковий», «Почесні Амбасадори Львова».

Поширити: