fbpx

Ірина Сенюта, Почесна Амбасадорка Львова, була спікеркою міжнародного конгресу

Ірина Сенюта, Почесна Амбасадорка Львова, була спікеркою міжнародного конгресу Коментарі Вимкнено до Ірина Сенюта, Почесна Амбасадорка Львова, була спікеркою міжнародного конгресу
10 січня 2021 відбувся V Міжнародному конгресі з медичного права на базі Law Faculty of the Dokuz Eylül University (Стамбул, Туреччина). Почесна Амбасадорка Львова Ірина Сенюта була запрошеною спікеркою. 
Під час конгресу пані Ірина ділилась досвідом викладання медичного права в медичних і юридичних закладах вищої освіти України на додипломному рівні, а також презентувала спектр навчальних можливостей на післядипломному рівні. Вона висвітлила викладання медичного права на кафедрі медичного права Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького для медичних працівників та студенства. Також розкрила викладання медичного права для адвокатів на базі Вищої школи адвокатури НААУ, що забезпечується членами Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики Національної асоціації адвокатів України, створення Центру медичного права ВША НААУ, досвід викладання курсу HELP РЄ‚ “Основні принципи захисту прав людини у сфері біомедицини”, що здійснюється на базі ВША НААУ.
Поширити: