fbpx

Михайло Зарічний, Почесний Амбасадор Львова, обговорив розвиток математичної освіти

0 comment
Мер Львова Андрій Садовий зустрівся з математиками та обговорив питання покращення природничої освіти. Опісля підписали меморандум про співпрацю між Львівською міською радою, громадською ініціативою «Математичний рух» та ГО«Точка росту: освіта і наука». 

Також відбувся круглий стіл з представниками мерії, управління освіти, науки, бізнесу, громадських організацій щодо напрацювання пропозицій покращення математично-природничної освіти. Участь у заході взяв Почесний Амбасадор Львова, професор механіко-математичного факультету ЛНУ ім. І. Франка, член виконавчої ради Української Науково – Дослідницької Асоціації Михайло Зарічний.

Львів стане першим містом, де в рамках всеукраїнського туру «Математичний рух: освіта для дорослих» 30 та 31 січня проведуть дві відкриті математичні події з нагоди Року математики в Україні.

Зокрема, відбудеться:
🔹Привіт, Львове! Проматематичний семінар для батьків і вчителів
🔹Хорор. Як математика вбиває творчість!

Місто славиться своїм математичним минулим і сьогоденням. Тут діяла кав’ярня «Шкотська» – осередок зустрічей математиків, постала математична школа, основоположник якої був відомий математик польського походження, що працював у Львові, Стефан Банах. І вже 18-20 вересня 2020 у Львові пройде Scottish Book Fest, який присвячений 85 річниці першого запису у шкотській книзі.

'', 'link_before' => '', 'link_after' => '', ) ); ?>
Поширити: