fbpx

Почесними Амбасадорами Львова стали 4 науковці, 3 лікарі, директор ІТ компанії та джазмен

Почесними Амбасадорами Львова стали 4 науковці, 3 лікарі, директор ІТ компанії та джазмен 0 comment

Цього року Львів уже втретє обирав Почесних Амбасадорів. Урочиста церемонія відзначення Почесних Амбасадорів відбулась 23 листопада 2017 року в Центрі Митрополита Андрея Шептицького. Амбасадорами Львова на 2017-2019 роки стали 9 поважних людей – представники науки, культури, медицини та ІТ.

img_8548-redСпеціальним гостем заходу став український перекладач, письменник і науковець Андрій Содомора. «Коли слухаєш пана Андрія Содомору, то задумуєшся, яка це велика мудрість і як ми багато часу марнуємо, як треба ловити цей час і бути в середовищі мудрих людей, тоді це тебе надихає. Я дуже тішусь, що ми маємо таку прекрасну програму львівських Амбасадорів, бо завдяки цій програмі ми змогли залучити до Львова дуже багато цікавих людей. Тим користають наші студенти, викладачі, професори, бо кожна конференція – це можливість пізнати щось нове, отримати поштовх до наступних дій. Дякую вам за вашу працю», – зазначив у вітальному виступі міський голова Львова Андрій Садовий.

img_8523-redОтець Богдан Прах, обраний Почесним Амбасадором Львова у 2015 році, розповів гостям вечора про філософію Центру Шептицького. «Нам приємно бути разом у такому сучасному, новому будинку. Філософія не лише цього будинку, а й цілого університету – це змінити Україну, дати можливість кожному з нас пережити щось інакше, досягнути глибшої думки […

Поширити: