fbpx

У Львові оголосять Почесних Амбасадорів міста на 2017-2019 роки

У Львові оголосять Почесних Амбасадорів міста на 2017-2019 роки 0 comment

23 листопада відбулась зустріч та прес-конференція новообраних Почесних Амбасадорів Львова. У прес-конференції взяли участь заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко, директор Lviv Convention Bureau Ліна Остапчук та новообрані Почесні Амбасадори Львова: Олексій Коган – радіожурналіст, творчий куратор Leopolis Jazz Fest (у минулому Alfa Jazz), і Мацей Сметанські (Maciej Śmietański) – хірург-герніолог з Ґданська. Новообрані Почесні Амбасадори розповіли про свою діяльність, пов’язану з містом Лева, та важливі події, заплановані у Львові на наступний рік.

Олексій Коган анонсував проведення Leopolis Jazz Fest, який з 27 червня по 1 липня 2018 року збере в нашому місті джазових музикантів з усього світу. Мацей Сметанські розповів про співпрацю польських та українських хірургів-герніологів, значним досягненням якої буде проведення в нашому місті міжнародного медичного конгресу Європейської Асоціації хірургів-герніологів 9-11 вересня 2018 року (детальніше див. на сайті).

Нагадуємо, що цього року Львів уже втретє обирає Почесних Амбасадорів. Почесні Амбасадори – це особи, котрі завдяки своєму авторитету та професійній діяльності сприяють промоції Львова як достойного місця для проведення заходів ділової гостинності (конференцій, форумів, семінарів, виставок, симпозіумів, самітів).

Реалізацією Програми Почесних Амбасадорів Львова займається ЛКП «Львівське конференц-бюро». За два роки, упродовж яких діє Програма, Львів здобув 21 амбасадора. Цьогоріч до них приєднається ще 9 діячів науки, культури, технологій і медицини. Урочиста церемонія відзначення нових Амбасадорів відбудеться 23 листопада о 19 год. у приміщенні Центру Митрополита Андрея Шептицького.

Поширити: