fbpx

Роман Гладишевський, Почесний Амбасадор Львова, став головою оргкомітету міжнародної конференції

Роман Гладишевський, Почесний Амбасадор Львова, став головою оргкомітету міжнародної конференції 0 comment

У Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулася XIV Міжнародна конференція з кристалохімії інтерметалічних сполук за підтримки Львівського конференц-бюро. Почесний Амбасадор Львова – Роман Гладишевський був головою оргкомітету конференції. 
Провідні вчені світу в галузі кристалохімії завітали до Львова прочитати свої лекції, представити нові результати напрацювань щодо синтезу, кристалічної структури та властивостей інтерметалічних сполук. Більше 200 учасників з 12 країн протягом 4-х днів обмінювалися досвідом, генерували нові ідеї. Мета конференції не лише обмін науковою інформацією, але й поглиблення та розширення міжнародної співпраці.
Серед запрошених лекторів – 14 всесвітньо відомих учених у галузі кристалохімії: П’єр Віллар власник компанії «Матеріал Фази Дані Система» (Віцнау, Швейцарія), Ладислав Гавела з Карлового університету (Прага, Чеська Республіка), Мауро Джованіні та Павло Солоха з Університету м. Генуя (Італія), Петро Завалій з Університету штату Меріленд (Коледж-Парк, США), Шуічі Івата з Токійського університету (Японія), Дірк Йорендт з Університету м. Мюнхен (Німеччина), Лібін Ліу з Університету Центрального Півдня (Чанша, Китай), Метью Пастурель з Університету Ренн-1 (Франція), Юрій Плевачук з Львівського національного університету імені Івана Франка, Їбін Су з Національного університету матеріалознавства (Цукуба, Японія), Вінсент Форне з Університету Нансі (Франція), Даніель Фрушарт з Лабораторії кристалографії та магнетизму Національного центру наукових досліджень (Гренобль, Франція) та Олівер Янка з Університету м. Мюнстер (Німеччина).

kristalohimiya

 

Поширити: