fbpx

Роман Лесик, Почесний Амбасадор Львова, у рейтингу ТОП 2% науковців світу

Роман Лесик, Почесний Амбасадор Львова, у рейтингу ТОП 2% науковців світу Коментарі Вимкнено до Роман Лесик, Почесний Амбасадор Львова, у рейтингу ТОП 2% науковців світу

Вісім львівських науковців потрапили до нещодавно оприлюдненого рейтингу Топ-2% найбільш впливових та найбільш цитованих вчених у світі за 2019 рік. Серед них – Почесний Амбасадор Львова Роман Лесик. 
Загалом у цей список увійшли 85 представників України. Львівщину у цьому престижному рейтингу представляють науковці НУ «Львівська політехніка», Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького та Інституту прикладних проблем механіки і математики імені Я. С. Підстригача.

Рейтинг Топ-2% складають аналітики Стенфордського університету і видавництва Elsevier та SciTech Strategies. Проект оцінює весь науковий результат дослідників за наукометричними показниками, беручи до уваги індекс Гірша (показник впливовості науковців), кількість цитат або позицію у списку авторів (перший чи останній автор) тощо. Список включає понад 160 тисяч вчених з усього світу, які розподілені за 22 науковими напрямками, розділених на 176 конкретних областей досліджень.
Більше тут

Поширити: