fbpx

Роман Лесик, Почесний Амбасадор Львова, запросив до Львова науковий комітет семінару Вільгельма Бернхарда

Роман Лесик, Почесний Амбасадор Львова, запросив до Львова науковий комітет семінару Вільгельма Бернхарда Коментарі Вимкнено до Роман Лесик, Почесний Амбасадор Львова, запросив до Львова науковий комітет семінару Вільгельма Бернхарда

22-24 серпня 2021 року до Львова приїдуть міжнародні експерти наукового семінару Вільгельма Бернахарда. Установча зустріч та відкриті лекції відбудуться як підготовчий етап перед проведення у Льовові у 2022 році міжнародної конференції 27th Wilhelm Bernhard Workshop, присвяченої проблемам функціонування ядра еукаріотичної клітини.
З лекціями у сесійній залі Львівської міської ради виступатимуть науковці з США, Франції, Чехії, Польщі, України. Доповіді транслюватимуть онлайн.
Міжнародна конференція, присвячена проблемам функціонування ядра еукаріотичної клітини, відбудеться у Льовові у 2022 році. На ній вчені представлятимуть наукові підходи, що використовуються в дослідженнях структури, функції та зв’язків клітинного ядра. Подія пройде у Львові вперше і має на меті дати молодим вченим можливість представляти свої дослідження в колі компетентних науковців.
Львівське конференц-бюро спільно з Почесним Амбасадором Львова Романом Лесиком вибороли право на проведення конференції у Львові. У травні 2019 році на засіданні наукового комітету 26th Wilhelm Bernhard Workshop, заявка від міста була визнана кращою.

Поширити: