fbpx

Розпочато прийом заявок на звання Почесного Амбасадора Львова 2020-2022

Розпочато прийом заявок на звання Почесного Амбасадора Львова 2020-2022 0 comment

З 3 серпня по 30 вересня триватиме подання кандидатів на участь у програмі «Почесні Амбасадори Львова» на 2020 – 2022 роки. Опісля спеціальна комісія обере впливових українців, які сприяють міжнародній промоції Львова як достойного міста для проведення заходів ділової гостинності. Рішення прийматиметься з урахуванням критеріїв, серед яких тісний і тривалий зв’язок із Львовом, участь в організації та проведенні конференцій.

Звання Почесного Амбасадора Львова надається на 2 роки. Офіційне нагородження відбувається на Галі Почесних Амбасадорів.

Номінуватись на звання Почесного Амбасадора Львова можуть самі кандидати. Або їх висувають заклади вищої освіти, громадські організації, органи місцевого самоврядування, суб’єкти туристичної діяльності та інші гравці сфери науки, політики, бізнесу, інформаційних технологій, культури тошо.

Щоб стати Почесним Амбасадором Львова потрібно:

  •       ознайомитися з критеріями відбору;
  •       подати заявку;
  •       надіслати два рекомендаційні листи.

Програма за 5 років

Протягом 5 років дії Програми було обрано 45 Почесних Амбасадорів Львова. Більшість з них працює в науковій, освітній, культурній, медичній, бізнесовій галузі, є членами або очолюють міжнародні, національні організації, федерації, асоціації.

Спільно з Львівським конференц-бюро Амбасадори організували міжнародні конференції, залучили до Львова світових експертів для наукових, бізнесових подій, представили Львів на профільних міжнародних виставках, на офіційних прийомах, приватних зустрічах.

Онлайн-зустріч

Команда бюро запрошує на онлайн-зустріч з Амбасадорами, де учасники програми розкажуть, як привезти міжнародну конференцію на 200 осіб до Львова, організувати бізнес зустрічі з керівниками світових компаній, просувати інтереси міста на міжнародних конгресах, в професійних колах.

Онлайн-зустріч відбудеться 10 серпня на сторінці бюро у FACEBOOK у прямому ефірі. Шукайте деталі на офіційному сайті Почесних Амбасадорів Львова, сайті та соціальних мережах Львівського конференц-бюро.

 

Поширити: