fbpx

Тетяна Струк, Почесна Амбасадорка Львова, долучилася до організації конференції для перекладачів

0 comment

3 20 по 26 липня у Дніпрі відбувалася Українська конференція перекладацької галузі. Міжнародний захід відвідали доповідачі з США, Польщі, Іспанії.  

Почесна Амбасадорка Львова – Тетяна Струк є членом Програмного комітету конференції майже з початку заснування. Завдяки її контактам, авторитету до участі в конференції долучаються відомі доповідачі, приїздять міжнародні делегати.

Цьогоріч переможці конкурсу перекладачів серед студентів «Львів Європейський», який вже 16 років проводить компанія пані Тетяни, теж відвідали конференцію. Майбутні перекладачі поспілкувалися з колегами, попрацювали в навчальній кабінці синхроністів.

«У теперішньому онлайн-світі ця конференція стала в буквальному сенсі ковтком свіжого повітря. Безліч цікавого і корисного контенту вдень, а ввечері – розмови з друзями, пісні навколо багаття, концерти з виступами учасників. Це єдина конференція в галузі, на яку люди приїжджають сім’ями, і кожен знаходить чим зайнятись: творчі майстер-класи, дитяча програма, доповіді з особистісного розвитку. Кожного року, крім професійного розвитку, ця конференція дарує учасникам неймовірні позитивні емоції та незабутні враження.», – розповідає Тетяна Струк.

Під час конференції пані Тетяна з колегами запросила на сесію відомих жінок у галузі локалізації, які ділилися історями професійного успіху. Зустріч відбувалася в рамках підготовкаи до відкриття української філії відомої міжнародної організації.

Поширити: