fbpx

У Львові відбулася друга урочиста церемонія нагородження Почесних Амбасадорів Львова

У Львові відбулася друга урочиста церемонія нагородження Почесних Амбасадорів Львова 0 comment

24 листопада 2016 року у Будинку Вчених відбулася друга в історії ділової гостинності Львова Гала Почесних Амбасадорів. 10 новообраних Амбасадорів отримали іменні відзнаки Почесних Амбасадорів Львова за вагомий внесок у розвиток Львова як достойного місця проведення заходів ділової гостинності.

«Наша найбільша цінність – це люди. Дякуючи вам, Львів можуть побачити сотні і тисячі гостей. Це приїжджають люди, які вміють чути, бачити, аналізувати. Мені приємно, коли в нас відбуваються наукові конференції, куди приїжджають Нобелівські лауреати, люди, які в світі мають значення, мають розуміння багатьох процесів. Львівські студенти можуть приходити і слухати ці першоджерела.

Ми всі прагнемо, щоб наше місто, наша країна, наші сім’ї були щасливі та успішні. Ви своєю працею робите дуже великий вклад. Дякую за працю, яку ви зробили. Дякую наперед за працю, яку ви зробите», – зазначив міський голова Андрій Садовий.

«Ми обираємо Амбасадорів на 2 роки. Почесні Амбасадори – це високопрофесійні люди, які використовують свій авторитет, свої знання для промоції міста Львова як достойного міста для проведення заходів ділової гостинності, а також для промоції тих цінностей, які вони плекають і які ми плекаємо у місті Львові. Минулого року було обрано 11 Амбасадорів і їх сфера діяльності були такими: політика, наука, інформаційні технології, бізнес, медицина. Цього року трішки більше у нас науки.

Місто Львів підтримує науковців також через програму «Львів науковий», яка стартувала восени цього року. Неможливий розвиток конференц-індустрії, якщо ми не підтримуватимемо науку. Програма «Львів науковий» передбачає стипендії для талановитих вчених та часткове фінансування конференцій з міського бюджету. Зокрема, на 2016 рік на Програму було виділено 500 тис. грн.», – зазначила Ліна Остапчук, директор Lviv Convention Bureau.

Почесні Амбасадори Львова на 2016-2018 рр.:

 1. Мирослав Борущак, професор Вищої Школи туризму і готелярства, м. Гданськ, Польща.
 2. Матіас Брандт, керівник проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» (GIZ)
 3. Роман Гладишевський, проректор з наукової роботи ЛНУ ім.І.Франка.
 4. Рафал Козінські, засновник програми співпраці Trans Misja Lublin Ukraina.
 5. Юрій Косенко, заступник директора ДКНДІ ветеринарних лікарських засобів і кормових добавок, доктор фармацевтичних наук.
 6. Роман Лесик, професор кафедри фармацевтичної, органічної і біоорганічної хімії ЛНМУ ім. Данила Галицького.
 7. Марек Славатинець, генеральний менеджер AVIAREPS SA, Польща.
 8. Олег Турій, проректор з програмного розвитку УКУ.
 9. Анджей Тимовські, директор міжнародних програм Американської ради наукових товариств, Нью-Йорк, США.
 10. Зеня Черник, Президент Федерації Українців у США.

При відборі фіналістів Програми, комісія брала до уваги:

 • тісний і тривалий зв’язок номінантів зі Львовом;
 • їх успішність у ділових колах;
 • лідерські здібності, зокрема наявність команди і послідовників;
 • авторитет та хорошу репутацію у своїй галузі;
 • публічну упізнаваність та високу моральність кандидатів;
 • особисту участь в організації та проведенні конференцій.

Програму Почесних Амбасадорів Львова було започатковано у 2015 році. Її головною метою є виведення міста Львова на світовий ринок у сфері ділового туризму. За підрахунками Міжнародної асоціації конгресів та конференцій ICCA (International Congress and Convention Association) міста, регіони та країни, в яких реалізуються аналогічні програми, приймають більше міжнародних конгресів, аніж ті, в яких такі програми не діють.

Ініціатором та реалізатором Програми Почесних Амбасадорів Львова є Lviv Convention Bureau.

Більше фото з церемонії за посиланням.

Відео з церемонії за посиланням.

Поширити: