fbpx

Відбулася церемонія нагородження Почесних Амбасадорів Львова

Відбулася церемонія нагородження Почесних Амбасадорів Львова 0 comment

26 листопада 2015 року відбулася урочиста церемонія нагородження Почесних Амбасадорів Львова. Під час заходу одинадцять фіналістів Програми отримали відзнаку Почесного Амбасадора Львова за вагомий внесок у розвиток Львова як місця проведення міжнародних конференцій. 

Метою Програми є виведення Львова на світовий ринок ділового туризму із залученням допомоги впливових осіб з почесним званням “Почесний амбасадор Львова“, які готові використовувати свій авторитет та професійні знання задля промоції Львова як достойного місця для проведення заходів ділової гостинності. Ініціатором та реалізатором Програми Почесних Амбасадорів Львова є Lviv Convention Bureau.
Як зазначив міський голова Львова Андрій Садовий: «Конференц туризм дає можливість спілкуватись з наймудрішими людьми світу. Коли до Львова приїжджають Нобелівські лауреати, вони заворожують студентів і я би хотів, щоб ми мали дуже багато як Нобелівських лауреатів, так і хороших студентів. Власне праця Амбасадорів – це той мостик, який ми вибудовуємо і по якому це все багатство має приходити до нашого міста».
При врученні відзнак Андрій Садовий підкреслив, що: «Перш за все, хочу подякувати всім, хто зголосився бути Почесними Амбасадорами міста, тим, хто приймає ту честь від міста, адже будучи в інших містах ви говоритимете як мер – це те, що я делегую вам вже сьогодні».

На церемонії також був присутній Славомір Врублевський, Генеральний секретар асоціації “Konferencje i Kongresy w Polsce” (“Конференції та конгреси в Польщі”), який презентував сімнадцятирічний досвід проведення Програми Почесних Амбасадорів в Польщі. Аналогічні до Програми Почесних Амбасадорів проекти реалізуються на рівні міст, регіонів, країн. За даними ІККА (Міжнародна асоціація конгресів та конференцій) у світі існує близько 21 000 регулярних конгресів та інших заходів, які проводять асоціації. Згідно з дослідженням ІККА, міста, регіони та країни, де успішно діє Програма Амбасадорів з більшою вірогідністю отримують право на проведення міжнародних конгресів.

Нагадаємо, що Почесними Амбасадорами Львова на 2015-2017 роки стали:
Лукаш Абґаровіч – польський сенатор, почесний житель вулиці Вірменської у Львові
Степан Веселовський – директор Львівського ІТ Кластеру
Михайло Зарічний – декан механіко-математичного факультету Львівського національного університету ім. І. Франка
Ірина Ключковська – директор Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка»
О. д-р. Богдан Прах – ректор Українського Католицького Університету
Андрій Сибірний – директор Інституту біології клітини НАН України
Пауль Томандль – Президент компанії Reisewelt Ukraine
Мирон Угрин – Президент Асоціації стоматологів України
Олександр Фільц – головний лікар Львівської обласної психіатричної лікарні
Павло Шеремета – керівник Школи управління Українського Католицького Університету
Нікодем Щигловський – голова ради директорів SIA Baltic Aviation Support.
При відборі фіналістів Програми, комісія керувалася наступними критеріями, а саме:
1. Тісний і тривалий зв’язок із Львовом
2. Успішність у ділових колах
3. Лідерські здібності: наявність команди, послідовників
4. Авторитет та хороша репутація у своїй галузі
5. Публічна упізнаваність
6. Висока моральність
7. Особиста участь в організації та проведенні конференцій.

Більше фото з церемонії можна переглянути за посиланням.

Поширити: