fbpx

Відбулася літня зустріч Почесних Амбасадорів Львова

Відбулася літня зустріч Почесних Амбасадорів Львова Коментарі Вимкнено до Відбулася літня зустріч Почесних Амбасадорів Львова

Команда Львівського конференц-бюро представила короткий огляд ринку національних асоціацій, розповіла про плани та перспективи залучення національних конференц-подій до Львова

«Почесні Амбасадори Львова є членами, керівниками та активними учасниками професійних асоціацій в сфері медицини, науки, освіти, технологій, що надає додаткові можливості промоції міста та значно допомагає в побудові та налагодженні комунікації між конференц-бюро та асоціаціями»,  наголошує директор Львівського конференц-бюро Андрій Павлів. 

На зустріч завітав перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко, який анонсував плани міста щодо розвитку наукового, культурного, мистецького, молодіжного просторів. Зокрема, він розповів про те, місто планує відкриття наукового простору поблизу Муніципального мистецького центру на вулиці Стефаника. Локація б мала стати місцем збору дослідників різних дисциплін. В концепції закладу передбачають конференц-зал для  проведення наукових заходів.

Продовжуючи тему науковців, Почесний Амбасадор Львова Андрій Трохимчук запросив колег до спільної участі в Першій Всеукраїнській конференції наукових дослідників, яка планується на вересень місяць. Конференція б мала зібрати активних дослідників, надати їм майданчик для обговорення питань функціонуванням наукової сфери України. 

Триває прийом заявок на звання Почесних Амбасадорів Львова 2021-2023. Подати заявку або залишити рекомендацію кандидата можна на сайті Амбасадорів за посиланням.

Приймай літню зустріч Почесниї Амбасадорів Львова Муніципальний мистецький центр. 

Поширити: