fbpx

Юрій Головач, Почесний Амбасадор Львова, організував конференцію «Ізгінівські читання»

Юрій Головач, Почесний Амбасадор Львова, організував конференцію «Ізгінівські читання» Коментарі Вимкнено до Юрій Головач, Почесний Амбасадор Львова, організував конференцію «Ізгінівські читання»

18-20 травня у Львові пройшла щорічна майстерня «Ізгінівські читання». Організатор –  Інститут фізики конденсованих систем НАН України, Почесний Амбасадор Львова Юрій Головач. 

Майстерня є  унікальним в Україні і в світі майданчиком для спілкування між досвідченими вченими і молодими науковцями, що займаються дослідженням колективної поведінки складних систем. Майстерня має міждисциплінарний характер — в її роботі беруть участь не лише фізики, а і представники різних природничих, соціальних та гуманітарних дисциплін.

За час свого проведення «Ізінґівські читання» здобули широке міжнародне визнання: серед їх лекторів — провідні вчені з багатьох країн, а самі лекції друкуються як серія оглядових томів у видавництві World Scientific. Детальніше про цю майстерню можна довідатися на сайті.

Цього року майстерня вперше проходила онлайн. Тематика прочитаних лекцій стосувалась як важливих задач фізики фазових переходів і критичних явищ,  так і застосування фізичних методів і концепцій для аналізу поведінки біологічних об’єктів та глобальних кліматичних змін. Серед учасників цьогорічних Ізінґівських читань — вчені з України,  Великої Британії, Кореї, Польщі, Франції, Угорщини, Німеччини, Австрії, Китаю, Іспанії, США.

Майстерня відбулася за підтримки Львівського конференц-бюро в рамках програми «Пакет підтримки».

 

Поширити: