fbpx

Роман Гладишевський, Почесний Амбасадор Львова, виступив на Хімічних читаннях

Роман Гладишевський, Почесний Амбасадор Львова, виступив на Хімічних читаннях Коментарі Вимкнено до Роман Гладишевський, Почесний Амбасадор Львова, виступив на Хімічних читаннях

З 31 травня до 2 червня у Львові відбувалася ХVІII наукова конференція «Львівські хімічні читання – 2021».  Організаторами конференції є хімічний факультет Львівського університету, Наукове товариство імені Шевченка та Львівське конференц-бюро. Серед спікерів конференції – проректор з наукової роботи Львівського університету, академік НАН України, професор Роман Гладишевський. 

Під час свого звернення  в рамках конфренції професор Гладишевський зазначив, що цьогоріч Львівський національний університет імені Івана Франка відзначає 360-річчя з часу заснування, що за роки діяльності на кафедрах сформувалися наукові школи з кристалохімії, хімії високомолекулярних сполук, органічного синтезу, гетероциклічних сполук, пошуку нових аналітів та розробки сучасних методів аналізу.

Роман Гладишевський також виокремив важливість міждисциплінарних досліджень на перетині наук, зазначивши, що широкий спектр напрямів, яким присвячена конференція, творить підґрунтя для співпраці фахівців у різних галузях хімії.

Матеріал та фото: Пресцентр ЛНУ

Поширити: