fbpx

Роман Гладишевський, Почесний Амбасадор Львова, обраний до складу НАН України

Роман Гладишевський, Почесний Амбасадор Львова, обраний до складу НАН України Коментарі Вимкнено до Роман Гладишевський, Почесний Амбасадор Львова, обраний до складу НАН України

На Загальних зборах Національної академії наук України було обрано дійсних членів (академіків) і членів-кореспондентів НАН України. Серед обранців є Почесний Амбасадор Львова Роман Гладишевський.

До нинішніх виборів Президія НАН України оголосила 33 вакансії академіків і 76 вакансій членів-кореспондентів за 97-ма спеціальностями. В основу розподілу вакансій за відділеннями та визначення спеціальностей було покладено прагнення забезпечити пріоритетний розвиток фундаментальних наук, передусім на тих напрямах, де українські вчені мають результати світового рівня.

За підсумками таємного голосування дійсним членом (академіком) Національної академії наук України по Відділенню хімії обрали проректора з наукової роботи Львівського університету, члена-кореспондента НАН України, доктора хімічних наук, професора Романа Гладишевського.

Деталі на сайті НАН України.

Поширити: