fbpx

Юрій Косенко, Почесний Амбасадор Львова, взяв участь у VICH Outreach Forum

Юрій Косенко, Почесний Амбасадор Львова, взяв участь у VICH Outreach Forum Коментарі Вимкнено до Юрій Косенко, Почесний Амбасадор Львова, взяв участь у VICH Outreach Forum

14-17 листопада у Вашингтоні відбулося 41-ше засідання Керівного комітету VICH під головуванням Управління з контролю за продуктами й ліками США (FDA) та 15-те щорічне засідання VICH Outreach Forum (VOF), під егідою Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (WOAH – раніше OIE). 

В 15-ому засіданні VOF взяло участь 60 учасників, які представляли 22 національні регуляторні агентства або організації галузі охорони здоров’я тварин з шести континентів. Україну на Форумі представляли директор ДНДКІ ветпрепаратів та кормових добавок Андрій Остап’юк та голова Агентства ветеринарних препаратів та кормових добавок Юрій Косенко.

Члени VOF взяли до уваги оновлену інформацію про діяльність VICH та пов’язану з нею активність WOAH. Вони отримали оновлену інформацію про статус перегляду Рекомендацій (GL) щодо лікарських преміксів і дев’яти GL щодо протигельмінтних препаратів. Учасники також отримали огляд підходів повноправних членів VICH – Європейського Союзу, Японії та Сполучених Штатів – щодо перевірки стабільності вакцин для використання у ветеринарній медицині.

Форум був цікавим та корисним тим, що дав можливість не тільки взяти участь в розробці чи ознайомленні з новими керівництвами VICH (GL), як було цього разу щодо лікарських преміксів та клінічних досліджень протигельмінтних препаратів, але і ознайомитися з підходами до досліджень та реєстрації ветеринарних лікарських засобів в інших країнах.

За матеріалами Державного науково-дослідного контрольного

інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок

Поширити: