fbpx

З ініціативи Оксани Линів, Почесної Амбасадорки Львова, встановлять пам’ятник сину Моцарта

З ініціативи Оксани Линів, Почесної Амбасадорки Львова, встановлять пам’ятник сину Моцарта Коментарі Вимкнено до З ініціативи Оксани Линів, Почесної Амбасадорки Львова, встановлять пам’ятник сину Моцарта

У Львові встановлять перший у світі пам’ятник  Францу Ксаверу Моцарту. Ініціаторами стали міжнародний фестиваль класичної музики LvivMozArt, його засновцниця, арт-директорка, Почесна Амбасадорка Львова Оксана Линів, наукове товариство Mozartiana Galicia та Міжнародна фундація Моцартеум у Зальцбурзі (Австрія).

У 2021 році  відзначається 230-річчя з народження патрона фестивалю Lviv MozArt Франца Ксавера Моцарта. Для вшанування композитора заплановано чимало цікавих проектів, зокрема і встановлення пам’ятника.

«Метою фестивалю LvivMozArt є збереження і розвиток класичної музичної спадщини. Створення сучасної скульптури Моцарту поставить Львів в один ряд з такими містами, як Відень, Зальцбург та Бонн, які переосмислили вклад класиків Моцарта та Бетховена, які народилися чи працювали там, створивши на відзначення ювілеїв цих композиторів скульптури в сучасних мистецьких тенденціях. Ми придумали для Львова особливий проєкт. Моцарт повернеться на карту Львова, де йому за правом належить бути», – розповіла Оксана Линів.

Поширити: