fbpx

Знайомтесь! Григорій Кияк – Почесний Амбасадор Львова

Знайомтесь! Григорій Кияк – Почесний Амбасадор Львова Коментарі Вимкнено до Знайомтесь! Григорій Кияк – Почесний Амбасадор Львова

До компанії Почесних Амбасадорів Львова приєднався ще один лікар. Команда Львівського конференц-бюро радо розповідає більше про новообраного Почесного Амбасадора кандидата медичних наук, лікаря-терапевта кардіологічного відділення у Westpfalz Klinikum – Григорія Кияка.

Пан Григорій молодий Амбасадор Європейської асоціації профілактичної кардіології в Україні 2018-2020, 2020-2022 років. Він член Української асоціації кардіологів, Європейської асоціації кардіологів (EAPC), а також дійсний член та Амбасадор Європейської асоціації з профілактичної кардіології.

У 2018 році Григорій Кияк організував Міжнародну конференціїю з серцево-судинної профілактики та реабілітації (EAPC).  До Львова на захід виступити прибули професори Хуго Санера (Швейцарія) та Джопа Перка (Швеція). Вперше провели практичний курс з серцево-судинної реабілітації від Європейської Асоціації кардіології. На конференції спікери розповідали, як впровадити кардіореабілітацію в Україні, які передові світові практики варто запозичити і адаптувати під українські реалії, як створити ефективну мультидисциплінарну команду, у якій кожен фахівець чітко розумітиме свою роль у наданні серцево-судинної реабілітації.

Поширити: