fbpx

Знайомтесь! Ольга Муха – Почесна Амбасадорка Львова

Знайомтесь! Ольга Муха – Почесна Амбасадорка Львова Коментарі Вимкнено до Знайомтесь! Ольга Муха – Почесна Амбасадорка Львова

Команда Львівського конференц-бюро вже встигла ближче познайомитися з Почесними Амбасадорами 2020-2022, яких було обрано на урочистій церемонії. Представляємо вашій увазі ще одну Амбасадорку, кандидатку філософських наук, доцентку, дослідницю; менеджерку культури та кураторку академічних, правозахисних та мистецьких проектів, координаторку Конґресів, комітетів та нових центрів PEN International Ольгу Муху.

Пані Ольга засновниця офісу «Львів – місто літератури ЮНЕСКО». Вона здобула для міста міжнародний статус у Мережі Креативних міст ЮНЕСКО у 2015 році. Програмна директорка Української Асоціації Культурологів – Львів, членкиня Майстерні Академічного Релігієзнавства, Української Асоціації Релігієзнавців, Британської Асоціації Естетиків, Українського ПЕН, лідерка й виховниця в Пласті.

Ольга Муха була визнана культурною менеджеркою 2016 року.

З 2017 по 2020 роки є лідеркою команди, головною координаторкою  83-86 Конгресів Міжнародного ПЕН. У 2017 році титульними для 83 Міжнародного Конгресу ПЕН у Львові стали  проблеми істини та слів, історії та пам’яті, прав жінок та рівності, кіберпровокацій, фейкових новин та загрози свободи слова у всьому світі. Львів приймав понад 200 письменників, редакторів та гостей з 69 ПЕН-центрів зі всього світу.


Знайомтесь ближче з професіоналом своєї справи –Ольгою Мухою у короткому проморолику.

Поширити: