fbpx

Знайомтесь! Назар Подольчак – Почесний Амбасадор Львова

Знайомтесь! Назар Подольчак – Почесний Амбасадор Львова Коментарі Вимкнено до Знайомтесь! Назар Подольчак – Почесний Амбасадор Львова

Продовжуємо ближче знайомство з новообраними Почесними Амбасадорами Львова 2020-2022.  Радо розповідаємо про тих, хто своєю працею, авторитетом, знаннями промоціює місто на національній та світовій арені. Представляємо доктора економічних наук, професора, керівника Tech StartUp School Національного Університету «Львівська Політехніка» Назара Подольчака. 

Пан Назар нагороджений Почесними грамотами Кабінету Міністрів України та МОН. Має 160 публікацій, з них 122 наукового та 38 навчально-методичного характеру, в тому числі 71 у фахових виданнях. Є автором 9 монографій та 3 навчальних посібників із грифом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Він фахівець з оцінювання ефективності систем менеджменту підприємств, стратегічного управління, ризик-менеджменту та управління ВНЗ.

З 2018 року організатор конкурсу стартапів «StartUp Прорив» – події, яка збирає стартаперів та інноваторів, успішних підприємців, інвесторів, представників великих технологічних корпорацій та представників влади для обговорення технологічних трендів, представлення стартап-проектів та формування нового покоління вітчизняних підприємців. У 2018 та 2019 році організатори навчили більше 50 команд, залучили понад 30 практикуючих бізнесменів та стартаперів, організували ділові знайомства та залучили більше 100 тисяч інвестицій для стартапів.  Як проходив конкурс у 2020 році, дивіться у відео.

Назар Подольчак також організатор «Creative Spark» у 2018, 2019, 2020 роках. Програма  покликана розвинути підприємницькі навички у творчих амбітних студентів та підприємців-початківців. Вона включає безкоштовні тренінги з розвитку власної ідеї, стартапу та підприємництва, навчання стартаперів за провідними світовими методиками спільно з  фахівцями з Kingston University (London), безкоштовні курси вивчення англійської мови, можливість залучення інвестицій для власного проекту, розвиток проекту на будь-якому етапі: від пітчингу ідей та започаткування бізнесу до захисту інтелектуальної власності тощо.

Знайомтесь ближче з професіоналом своєї справи –Назаром Подольчукам у короткому проморолику.

Поширити: