fbpx

Знайомтесь! Валентина Чоп’як – Почесна Амбасадорка Львова

Знайомтесь! Валентина Чоп’як – Почесна Амбасадорка Львова Коментарі Вимкнено до Знайомтесь! Валентина Чоп’як – Почесна Амбасадорка Львова

Сьогодні знайомимося з новообраною Почесною Амбасадоркою 2020-2022 років докторкою медичний наук, професоркою, заслуженою лікаркою України, завідувачкою кафедри клінічної імунології та алергології Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Валентиною Чоп’як.

Пані Валентина віце-президент Українського товариства імунології, алергології та імунореабілітації, членкиня президії Товариства Ревматологів України, голова Лікарської комісії Наукового товариства імені Шевченка, а також членкиня міжнародних асоціацій таких як: EAACI, WAO, PTA, ACAAI.

Професорці належить вагомий внесок у розробку та вивчення питання діагностики та лікування імунопатологічних синдромів. Впроваджені в практичну медицину напрацювання з імунореабілітаційних заходів у пацієнтів на алергічні та автоімунні хвороби. Серед наукових напрямків діяльності — напрацювання сучасних підходів до діагностики та лікування різних видів первинних та вторинних імунодефіцитів, алергічних хвороб, імунозалежних інфекцій, імуноопосередкованого непліддя. Має близько 600 наукових і навчально-методичних праць, серед них 8 підручників, 15 монографій, 26 навчальних посібників, 17 патентів, 42 інформаційні листи.

З 2017 року Валентина Чоп’як організатор Міжнародної конференції  «Різдвяні читання з імунології та алергології». Основними темами заходів є міжнародні стандарти діагностики та лікування алергічних захворювань, лікуванням бронхіальної астми, актуальні питання молекулярної алергології в діагностиці алергічних захворювань у дітей та дорослих тощо.

У 2019 та 2020 роках Валентина Чоп’як організатор конференції «SMART LINE», «COVID19 та імунологія».
Знайомтесь ближче з справжнім професіоналом своєї справи – Валентиною Чоп’як у коротенькому проморолику.
https://www.youtube.com/watch?v=jq5z_jYH4fY
Поширити: