fbpx

Знайомтесь! Андрій Кузик – Почесний Амбасадор Львова

Знайомтесь! Андрій Кузик – Почесний Амбасадор Львова Коментарі Вимкнено до Знайомтесь! Андрій Кузик – Почесний Амбасадор Львова

Знайомимося ближче з Почесним Амбасадором Львова, кандидатом медичних наук, доцентом, завідувачом кафедри дитячої хірургії Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Андрієм Кузиком. 

Пан Андрій віце-президент Всеукраїнської асоціації дитячих хірургів, член Європейської Асоціації Дитячих Хірургів (EUPSA), член Європейського Товариства Дитячих Ендоскопічних Хірургів (ESPES), а також експерт МОЗ України зі спеціальності «Дитяча хірургія».

У 2017 та 2018 році був співорганізатором Українсько-Польської конференції «Дні дитячої хірургії», в якій взяли участь понад 300 лікарів з України, Польщі, Білорусії Канади і Сполучених Штатів Америки.  Під час конференції провели майстер-класу з «живою хірургією» – лапароскопічні та пластичні оперативні втручання, спікери виступили з 23 доповідями.

У 2018 році – організатор науково-практичної конференції «Сучасні технології в дитячій хірургії. Основи пластичної та мініінвазивної хірургії у дітей». Спеціальними гостями на конференції були  – Dariusz Wyrzykowski і Marcin Losin – дитячі хірурги Клініки Хірургії Дітей та Молоді Гданського Медичного Університету, визнані експерти в Польщі у галузі пластичної та мініінвазивної хірургії.  За час конференції було проведено 4 операції (2 пластичних та 2 лапароскопічних), 25 консультацій пацієнтів із складними вродженими вадами, судинними мальформаціями, пухлинними утворами.

В 2019 році був співорганізатором науково-практичної конференції «Практичні аспекти мініінвазивної хірургії у дітей», в прогрмаі якої були безкоштовні майстер-класи від міжнародних експертів для дитячих хірургів з усієї України.

Знайомтесь ближче з професіоналом свої справи – Андрієм Кузиком у короткому проморолику.

 

Поширити: