fbpx

Знайомтесь! Стівен Батлер – Почесний Амбасадор Львова

Знайомтесь! Стівен Батлер – Почесний Амбасадор Львова 0 comment

Команда Львівського конференц-бюро знайомить ще з одним новообраним Амбасадором – Стівеном Батлером, який промоціює Львів на міжнародній арені як керуючий партнер Strategy Council UK .

 

Стівен Батлер є частиною команди Strategy Council, яка культивує знання й розбудовує зв’язки між бізнес-співтовариствами, головним чином, у європейських країнах з ринковою економікою, що формується. Організація пропонує своїм клієнтам можливість участь у шорічних конференціях, які є найкращими у їхній галузі, і дають можливість розвитку.

Пан Батлер більше двадцяти років займається створенням навчальниї платформ для підтримки та розвитку підприємницької діяльності. Він розробив більше 100 бізнес-конференцій вищого рівня, орієнтованих на економіки в європейських країнах, що розвиваються, і очолював ще стільки ж конференцій у більш ніж 15 країнах. Щорічно він організовує інвестиційні конференції в Україні. Зокрема, Український форум відновлюваних джерел енергії, Український день банківської справи, Український агропромисловий та продовольчий форум, Український газовий науково-дослідний форум, Українське інвестиційне роудшоу. Крім того, був організатором Українського автомобільного форуму, Форум українського спільного сервісу у Львові.

dizayn-bez-nazvi-3

Він є членом таких професійних організацій:

  • Ukrainian Institute, UK
  • British Ukrainian Law Association
  • British Ukrainian Society
  • Ukrainian British City Club
  • British Ukrainian Chamber of Commerce

Знайомтесь ближче з професіоналом свої справи – Стівеном Батлером у короткому проморолику.

 

Поширити: