fbpx

Степан Веселовський, Почесний Амбасадор Львова, представив проект «Центр ментального здоров’я»

Степан Веселовський, Почесний Амбасадор Львова, представив проект «Центр ментального здоров’я» Коментарі Вимкнено до Степан Веселовський, Почесний Амбасадор Львова, представив проект «Центр ментального здоров’я»

Львівський ІТ Кластер спільно з Львівською міською радою та Першим медичним об’єднанням Львова запустили ініціативу зі створення Центру ментального здоров’я. Про це повідомив CEO Львівського ІТ Кластер, Почесний Амбасадор Львова Степан Веселовський.

В межах роботи Центру, допомогу фахових психотерапевтів, психіатрів та психологів зможуть отримати учасники бойових дій, внутрішньо-переміщені особи та всі, хто потребує підтримки у такий непростий час.

Заклад працюватиме на базі амбулаторно-клінічного центру в Першому медичному об’єднанні Львова. В Центрі люди зможуть відвідувати індивідуальні консультації, проходити групову терапію та отримувати комплексну допомогу різного рівня. Потрапити на прийом можна буде за скеруванням від сімейного лікаря.

Центр працюватиме на постійній основі, як частина великої ініціативи будівництва Національного реабілітаційного центру “Незламні”.

Всі необхідні витрати, пов’язані з ремонтними роботами та облаштуванням приміщень профінансує Львівський ІТ Кластер, а одним з найбільших благодійників є компанія-учасниця Львівського ІТ Кластера JustAnswer. Вартість створення Центру сягає понад 5 мільйонів гривень.

В перші дні повномасштабної війни, ми почали спільно з містом організовувати Центри для тимчасово переміщених осіб. І більше десяти тисяч людей отримали там отримали прихисток. Але ми розуміємо, що треба робити більше. Від міської влади ми дізналися про Центр ментального здоров’я і наша Наглядова рада вирішила підтримати це рішення. Крім того, тема психологічного, психічного здоров’я є актуальною для представників нашої галузі. Бо сотні тисяч людей з півночі, півдня, сходу України вимушено покинули свої домівки. І вони потребують підтримки”, – розповідає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Інформація: Львівський IT Cluster

 

Поширити: