fbpx

У нас забагато лікарів. Ігор Новицький про медичну освіту та розвиток офтальмологі

Що відділяє українську науку від світової та до чого тут мова.

Ігор Новицький — доктор медичних наук, професор кафедри офтальмології Львівського медуніверситету та головний лікар офтальмологічної клініки «Окулюс». Також він є автором понад 150 наукових праць і 5 патентів на винахід, лікарем-практиком в області мікрохірургії ока. А ще — почесний амбасадор Львова, який хоче українізувати науку та інтегрувати українських вчених у міжнародну спільноту. В інтерв’юTvoemisto.tv Ігор Новицький розповів про рівень підготовки українських лікарів, наукових туристів та особливості своїх винаходів.

Як ви стали почесним Амбасадором Львова?

Львівська депутатка Юлія Хомчин розповіла мені про конференц-бюро при міській раді і сказала, що номінуватиме мене в Амбасадори Львова. Мені це було цікаво, тож я погодився спробувати.

Певно, цьому посприяло те, що кілька років тому я організував першу всеукраїнську — за міжнародної участі — конференцію вітреоретинальних хірургів (вони спеціалізуються на лікуванні патології сітківки та скловидного тіла — прим. ред.). Такої спеціалізованої конференції в Україні досі не було. Вона пройшла досить успішно — як з моєї точки зору, так і з точки зору учасників. Торік я організував другу таку конференцію, що була ще більшою за кількістю учасників.

[caption id=”attachment_7632″ align=”aligncenter” width=”672″