fbpx

Знайомтесь! Тарас Банах – Почесний Амбасадор Львова

Знайомтесь! Тарас Банах – Почесний Амбасадор Львова Коментарі Вимкнено до Знайомтесь! Тарас Банах – Почесний Амбасадор Львова

До компанії Почесних Амбасадорів Львова приєднався професор кафедри алгебри, топології і основ математики Львівського національного університету імені Івана Франка Тарас Банах. Команда Львівського конференц-бюро радо розповідає більше про новообраного Почесного Амбасадора.

Пан Тарас дійсний член Наукового товариства імені Шевченка, має 220 публікацій в Scopus. Співпрацює з Польським, Європейським та Американським Математичними Товариствами. У 2018 році  –  третій номер у світовому рейтингу віртуальної дослідницької спільноти математиків Mathoverflow.

У 2019 році Тарас Банах був співголовою оргкомітету Міжнародної конференції, присвяченої 70-річчю професора А.М. Плічка «Функціональний аналіз та його застосування». У 2017 році –  співголова оргкомітету Міжнародної конференції з функціонального аналізу та його застосувань, присвячені річницям з Дня народження Стефана Банаха. До Львова на конференцію завітали близько 200 математиків із 16 країн – України, Польщі, Туреччини, Грузії, Ізраїлю, Румунії, Чехії, Фінляндії, Великої Британії, Німеччини, Франції, Австрії, Швеції, Єгипту, Китаю, США.

Тарас Банах активно популяризує Львівську математичну школу, історію відомого математика Стефана Банаха, який жив та працював у Львові. Детально розповідає на лекціях, зустрічах та конференціях про Шкоцьку книгу – унікальний зошит львівських математиків, в якому вони занотовували нерозв’язані математичні проблеми під час своїх зустрічей у Шотландській кав’ярні.

Знайомтесь ближче з професіоналом своєї справи –Тарасом Банахом у короткому проморолику.

Поширити: