fbpx

Знайомтесь! Мирослава Новосільська – Почесна Амбасадорка Львова

Знайомтесь! Мирослава Новосільська – Почесна Амбасадорка Львова Коментарі Вимкнено до Знайомтесь! Мирослава Новосільська – Почесна Амбасадорка Львова

Сьогодні знайомимося ближче з новообраною Почесною Амбасадоркою 2020-2022 років кандидаткою медичних наук, дерматологом-онкологом, трихологом-трансплантологом волосся Мирославою Новосільською.

Пані Мирослава є президентом Української Асоціації Хірургічного Відновлення Волосся, яка у 2020 році провела Перший міжнародний конгрес хірургічного відновлення волосся у Львові.

Унікальна конференц-подія у галузі відновлення волосся вперше відбулася в Україні за участі провідних спеціалістів з 8 країн світу: Польща, Німеччина, Іспанія, Великобританія, США, Туреччина, Бельгія, Ізраїль, Нідерланди, Грузія, Ірландія, Ірак. Спікерами були члени міжнародниих асоціацій, лікарі європейських клінік, провідні фахівці-практики в галузі дерматології, трихології, трансплантації, онкології, гінегології, хірургії і стоматології. Як відбувався конгрес, можна переглянути у відео.

Почесна Амбасадорка є засновницею Клініки естетичної медицини Мирослави Новосільської, яка надає послуги лазерної косметології, корекції фігури, лікування випадіння волосся та грибка нігтів, дерматології, масажів, трихології, трихопігментації, догляду за тілом, безшовної пересадки волосся тощо. Клініка має навчальний центр, де команда дослідників і практиків вводить в професійну сферу авторські методики комплексної профілактики і лікування вікових змін. Заклад естетчної медицини є соціально активний. У рамках проекту «Шрами війни!!!» доктор Мирослава Новосільська пропонує безкоштовну допомогу чоловікам, що брали участь в АТО та  постраждали внаслідок терористичних дій на території України. Клініка також  опікується 2100 старенькими людьми Західної України, які перебувають в пансіонатах. Щомісяця колектив та друзі кілінки виїжджають до потребуючих та надають їм свої послуги безкоштовно.

Пані Мирослава є Національною Координаторкою Міждержавних Комітетів Ротарі Клубів України.

Знайомтесь ближче з справжнім професіоналом своєї справи – Мирославою Новосільською у коротенькому проморолику.

 

Поширити: